Tā tā tā :)

Skatos, ka Bērzes dzimtas mājas lapas apmeklētāju skaits ir ļooti liels, bet.. uz priekšu nekas neiet, jo nav man informācija par dzimtu pietiekoši lielā daudzumā!

Lūdzu, lūdzu, lūdzu.... atsūti uz e-pastu: [email protected] visu, ko vien vari sameklēt par mūsu dzimtu!
Nebaidies, ja tas ir kaut vai tikai viens vārds/uzvārds vai kāds dzimšanas datums - sūti to pašu! Sūti kaut vismazāko nieku, bet sūti ;)
Kā e-pastā rakstīja Rasa: "Ja katrs kaut vienu reizi pakustinās kaut mazo pirkstiņu lietas labā, būs
interesanti!" Un Tu taču tam piekrīti, vai ne?

Nestāvi malā, piedalies.. Tu taču pats/pati gribi redzēt rezultātu, vai ne? :)

------------------------------------------------------------
Re kur, pierādījums, ka Jūs tomēr te šiverējaties :)
(īss tulkojums - "Mājas lapai pēdējās nedēļas laikā jau vien ir vairāk kā 613 apmeklētāji!")
Picture
 
Sveiki! ;)

Mani sauc Anta Bērze, esmu Bērzes dzimtas 5. paaudzes pārstāve. Labprātīgi esmu uzņēmusies izveidot mūsu dzimtas mājaslapu, kurā varētu apkopot visu iespējamo informāciju par mūsu senčiem, mums pašiem un visu, kas ar mums saistās, lai mūsu pēcnācējiem nākotnē būtu vieglāk atšķetināt savas saknes, kas aizsākušās tālā, tālā pagātnē.
Tāpēc es būtu ļoti priecīga, ja Jūs dalītos ar sev zināmo informāciju, bildēm un citiem arhivēšanas vērtiem notikumiem, kas saistīti ar Bērzes dzimtu, sūtot to visu uz e-pastu: [email protected]

Šobrīd nepieciešamā informācija būtu:
- visu 3 salidojumu bildes un cita veida informācija par tiem;
- dzimtas pēcnācēju dzimšanas dienas un gadi, lai vienādo vārdu īpašniekus varētu atšķirt citu no cita! Iztiksim bez personas kodu otras puses ;) 
- mūsu dzimtas aizgājēju atdusas vietas un dzīves ilgums (dzimšanas un miršanas datumi), un, ja ir iespējams, arī fotogrāfija;

Kaut arī visi esam tikai cilvēki, un katrs var kļūdīties, dažkārt tomēr vēlamies iztikt  bez kļūdām, tāpēc... mūsu visu interesēs būtu Dzimtas koks BEZ kļūdām un nepilnībām!
Būtu pateicīga, ja uz e-pastu: [email protected] katras ģimenes pārstāvis atsūtītu savas atsevišķas ģimenītes dzimtas koku, lai tiktu izveidots BĒRZES DZIMTAS KOKS bez nepilnībām!

Vēlētos saņemt arī visu jaunāko informāciju, kas saistīta ar Bērzes dzimtu, lai ikviens no mums tiktu informēts par notiekošo dzimtā un justos piederīgs ikvienam dzimtas atzaram, lai arī nes pavisam atšķirīgus uzvārdus! :)

Gaidīšu jebkuru informāciju - gan par Tavu atsevišķu ģimeni, gan visu citu, ko Tu zini par pārējiem, gan bildes, gan vienkāršu uzrunu savējiem! Mūsu dzimtai nav robežu, tālab arī Jūsu fantāzijai ir dota iespēja darboties un izteikt ierosinājumus, lai katram no mums būtu prieks ik pa laikam "iemest aci" šajā mājaslapā!

Atļaušos atgādināt, ka mājas lapa ir tapšanas stadijā un tai ir ļoti daudz nepilnības, tāpēc būsim iecietīgi! ;)

Liels, liels paldies jau iepriekš un atcerieties - KOPĀ MĒS VARAM VISU :)